Oglądaj polską telewizję satelitarną w Londynie!

Po przeprowadzce do Londynu brakuje Ci polskiej telewizji? W takim przypadku pomyśl o zamontowaniu zestawu do telewizji satelitarnej w swoim nowym domu w UK. Jak to zrobić?

Wielu Polaków, którzy zdecydowali się na emigrację do Wielkiej Brytanii, narzeka na brak dostępu do polskich programów telewizyjnych. Ulubione seriale, kabarety, programy informacyjne, które dostępne są tylko w polskiej TV, nagle przestają być osiągalne po wyprowadzce do innego kraju.

Jest jednak sposób na to, aby odbierać polską TV także w Wielkiej Brytanii, w tym również w Londynie. Wystarczy skorzystać z usług firm, które zajmują się dostawą polskiej TV w UK!

Polska telewizja satelitarna – także poza granicami kraju

Chociaż oficjalnie wielu dostawców polskiej telewizji satelitarnej nie dopuszcza w umowach montażu swoich dekoderów i anten poza granicami kraju, to jednak jest to dość powszechna praktyka.

Z takimi ofertami można spotkać się również w Londynie – polska telewizja w UK oferowana jest wraz z kompleksową obsługą, która polega na dostarczeniu odpowiedniego wyposażenia, montażu, a także podpisaniu umowy. Dzięki temu klient jeszcze tego samego dnia może cieszyć się z łatwego dostępu do polskiej telewizji – tak jak w kraju.

Usługa tego rodzaju polega wówczas na sprzedaży zestawu do telewizji cyfrowej od popularnych dostawców jak Polsat czy NC+, a następnie na montażu dekodera oraz talerza do odbioru telewizji satelitarnej. Firma podpisuje również z klientem umowę, na podstawie której prowadzi się rozliczenia.

Po montażu i konfiguracji zestawu klient może oglądać polskie programy telewizyjne bez ograniczeń – wystarczy tylko włączyć telewizor i dekoder, aby otrzymać dostęp do ulubionych stacji telewizyjnych również poza granicami kraju.

Polska telewizja satelitarna – szeroka gama pakietów

Firmy, które zajmują się sprzedażą zestawów do telewizji satelitarnej w Wielkiej Brytanii, oferują swoim klientom dostęp do pełnej gamy programów, na przykład przy ustawieniu anteny na popularne satelity Hotbird czy Astra 1.

Do wyboru jest wiele zróżnicowanych tematycznie kanałów – nawet kilkaset z nich w zależności od wyboru pakietu. Dostępne są również kanały HD, czyli w wysokiej jakości.

Oprócz najpopularniejszych kanałów, w tym także kanałów informacyjnych, dostępne są kanały rozrywkowe, sportowe, dla dzieci, kanały filmowe, edukacyjne, muzyczne, dlatego każdy może znaleźć dla siebie coś interesującego.

Kanały oferowane są najczęściej w specjalnych pakietach, dlatego możemy dobrać taki, który będzie odpowiadał w pełni naszym wymaganiom.

Polska telewizja satelitarna – ile to kosztuje?

Za dostęp do kanałów telewizji polskiej w Wielkiej Brytanii wcale nie musimy zapłacić dużo. Ceny rozpoczynają się już od około 19,99 złotych miesięcznie za podstawowe pakiety telewizji satelitarnej w UK.

Rozliczenie może odbywać się w oparciu o standardowy abonament – wtedy klient co miesiąc wnosi opłatę abonamentową do dostawcy. Druga opcja to skorzystanie z telewizji na kartę, na przykład NC+ na kartę. W tym przypadku klient nie ponosi opłaty abonamentowej, ale opłaca dostęp do telewizji wtedy, gdy chce z niej korzystać – bez konieczności podpisywania długoterminowej umowy. Wystarczy doładować kartę, aby zacząć oglądać TV wtedy, gdy mamy na to ochotę.

Adresy firm, które zajmują się dostawą telewizji satelitarnej w Wielkiej Brytanii, w tym także w Londynie, można znaleźć on-line.

Zatem także te osoby, które na co dzień żyją poza granicami Polski, mogą uzyskać łatwy dostęp do popularnych programów telewizji polskiej – także przez satelitę.